O nás

Kdo jsme

Oslovit trh, získat pozornost zákazníků je v dnešní době stále náročnější i pro světové značky. O to těžší je situace to pro nově vznikající projekty, které sice vlastní výjimečné řešení, ale zároveň nemají zkušenosti se vstupem na zavedené trhy. A proto každý rok opouští trh mnoho nadějných společností, které našly řešení na klíčovou poptávku, ale neměly možnost oslovit širší spektrum zájemců. Nároky na rychlost zavedení produktu na trh se stále zvyšují a v každém odvětví je stále více hráčů, kteří nabízejí nebo ve velmi brzké době nabídnou srovnatelnou kvalitu a úroveň inovace. Další překážkou zůstává, že rozvoj obchodu s sebou nese potřebu financování a rigidní přístup finančních institucí novým hráčům příliš nepomáhá.

Česká republika je plná nadějných start-up společností, jejichž technologický potenciál a inovační vyspělost jsou na vysoké úrovni. Naše agentura se rozhodla zaměřit na podporu inovací, které nutně potřebují akceleraci a posílit ve schopnosti oslovit trh. Naším cílem je oproti Venture capital hráčům především ponechat společnost v rukou zakladatelů, podpořit je v rozvoji inovace a sejmout z nich problémy spojené se získáváním obchodních partnerů a financováním rozvoje.

Jsme skupina zkušených profesionálů s bohatou praxí v budování značky, řízení produktů a obchodu. Za námi stojí rizikový kapitál připravený podporovat velké myšlenky a nadšené lidi. Kapitál složený ze soukromých zdrojů a podpory inovací státu a EU. Na trhu jsme od roku 2011 a pomohli jsme výrazně zvýšit úspěšnost vytěžování obchodního potenciálu mnoha subjektůzaměřených především na export.